Lesrooster


Voor meer informatie over een bepaalde groep klik je op de link hier onder:

Kleutergym
Turnen Recreanten
Divisie 5 / D-niveaus
Turnen Voorselectie
Turnen Selectie
Dames- en herengym
Freerunning

Dag Groep Aanvang les Zaal Train(st)er Categorie
Maandag M18 VOL Opbouwen zaal 17:45 uur 18:00-19:00 uur Links Renske Vermunt Recreanten Turn(st)ers van 6 t/m 9 jaar
Maandag M19 VOL 19:00-20:00 uur Links Renske Vermunt Recreanten Turn(st)ers van vanaf 10 jaar
Maandag MB BB Opbouwen zaal 17:45 uur 18:00-20:00 uur Rechts Rowdy Danen & Joska Wingens Wedstrijdgroep, Combinatie MB en BB, voor deze groep wordt je geselecteerd
Dinsdag FRJ Opbouwen zaal 15:45 uur 16:00-17:30 uur Links Brandon van Schijndel Freerunning voor jongens en meiden vanaf 8 jaar o.l.v. een ervaren Freerun-trainer
Dinsdag FR1 17:30-19:00 uur Links Brandon van Schijndel Freerunning voor jongens en meiden vanaf 12 jaar o.l.v. een ervaren Freerun-trainer
Dinsdag OB 8 & 9 jaar Opbouwen zaal 17:45 uur 18:00-20:00 uur Rechts Joska Wingens, Rowdy Danen, Renske Vermunt(roulatie) Wedstrijdgroep 8 t/m 9 jaar, voor deze groep wordt je geselecteerd
Dinsdag Da/He 19:00-20:00 uur Links Monique van Santvoort Dames- en Herengym
Woensdag KG16 Opbouwen zaal 16:00 uur 16:15-17:00 uur Links Renske van Thiel Kleutergym voor jongens en meisjes van 2 t/m 3 jaar
Woensdag KG17 17:00-17:45 uur Links Renske van Thiel Kleutergym voor jongens en meisjes van 4 t/m 5 jaar
Woensdag OB 7,8 & 9 jaar Opbouwen zaal 15:45 uur 16:00-17:30 uur Rechts Joska Wingens Wedstrijdgroep 7 t/m 9 jaar, voor deze groep wordt je geselecteerd
Woensdag MB BB 3/4 17:30-20:00 uur Rechts Rowdy Danen & Joska Wingens Wedstrijdgroep, Combinatie MB en BB, voor deze groep wordt je geselecteerd
Donderdag MB BB 5/6 Opbouwen zaal 17:45 uur 18:00-20:00 uur Rechts Renske Vermunt Wedstrijdgroep, Combinatie MB en BB, voor deze groep wordt je geselecteerd
Zaterdag Z09 Opbouwen zaal 8:45 uur 9:00-10:00 uur Links Renske Vermunt Recreanten Turn(st)ers van 6 t/m 8 jaar
Zaterdag Z10 10:00-11:00 uur Links Renske Vermunt Recreanten Turn(st)ers van 8 t/m 10 jaar
Zaterdag Z11 VOL 11:00-12:00 uur Links Renske Vermunt Recreanten Turn(st)ers vanaf 10 jaar
Zaterdag Z12 12:00-13:30 uur Links Renske Vermunt 1,5 uur Recreanten Turnen, voor de meer ervaren turn(st)ers vanaf 10 jaar
Zaterdag OB MB Opbouwen zaal 8:45 uur 9:00-11:15 uur Rechts Rowdy Danen & Joska Wingens Wedstrijdgroep, Combinatie OB en MB, voor deze groep wordt je geselecteerd
Zaterdag BB 11:15-13:30 uur Rechts Rowdy Danen & Joska Wingens Wedstrijdgroep BB, voor deze groep wordt je geselecteerd